Twoja przestrzeń w NASZYCH OBIEKTYWACH

W Widzisz 360.pl zajmujemy się projektowaniem profesjonalnych spacerów wirtualnych w technologii 3D oraz jakości 4K. Nasze trójwymiarowe wycieczki pomagają w prezentowaniu firmy i jej produktów czy usług w sposób dynamiczny oraz angażujący odbiorców.

Ofertę kierujemy do prowadzących firmy budowlane, deweloperskie, hotele, sale konferencyjne, salony urody i SPA, salony samochodowe, gabinety lekarskie, siłownie, ośrodki wypoczynkowe oraz innych działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz pokazać, jak wygląda wnętrze autobusu, pociągu? Nic prostszego. Zrobimy to!!! Każdy obiekt jest wyjątkowy i wciągający. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, chcącymi wystawić do sprzedaży / wynajmu swój lokal.

Usługa przygotowana w oparciu o wiodące rozwiązania Matterport, umożliwia w pełni realistyczne przeglądanie wnętrz, bez konieczności odwiedzania ich osobiście. Oglądanie oferowanych wnętrz, nie tylko do sprzedaży, jeszcze nigdy nie było tak proste.

Nasz system kamer 3D, łączy sześć kamer HDR (do 134MP) z trzema czujnikami głębokości na podczerwień. Kilka tysięcy punktów pomiarowych tworzy imponującą wirtualną prezentację domku dla lalek 3D, która zostanie zapamiętana przez odwiedzających na długo.

Nowoczesna forma prezentowania wnętrz, skraca i ułatwia proces wynajmu czy sprzedaży.

Każda prezentacja nieruchomości, wzbogacona jest o obiekt 3D, pozwalający zorientować się w rozkładzie pomieszczeń. Spacery Widzisz 360, skracają czas potrzebny na wyodrębnienie z przeglądanych ofert, tylko tych, do których warto udać się osobiście. Wielokrotnie takie wizyty są zbędne, a transakcje przeprowadza się bez odwiedzania nieruchomości.

Jest to zauważalna oszczędność czasu dla poszukujących jak i oferentów.