Sala kinowa HELIOS w Bydgoszczy

Kino Helios zlokalizowane jest w Galerii Pomorskiej. Posiada 7 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także ekrany perełkowe Harkness. Oprócz ciekawych premier kinowych w kinie organizowane są imprezy, takich jak: Walentynki, Ferie, Dzień Dziecka i inne spotkania okolicznościowe. Niepowtarzalna atmosfera i klimat wnętrza sprawia, że kino przyciągać będzie mieszkańców popularnością.

BCTW

BCTW, to jeden z naszych największych projektów. Powierzchnia poddana skanowaniu 3D, to ponad 3000 m2, obejmująca: sale konferencyjne, korytarze, sale VIP, hol główny, magazyn. Wszystko na dwóch piętrach. Skanowanie zajęło nam ponad 7 godzin.

Exploseum

W ramach akcji „Zostań w domu”, zaproponowaliśmy Exploseum w Bydgoszczy Wirtualną wycieczkę 3D po najważniejszych salach ekspozycyjnych. Skanowanie zajęło nam kilka dni, a projekt jest tak ogromny, że musieliśmy podzielić go na 2 części. 

Salon płytek ceramicznych - Kafra

Salon płytek ceramicznych – Kafra mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Przemysłowej 22.

Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy

Kolejna akcja wsparcia bydgoskiej kultury i otwarcia wystawy on-line. Tym razem wymagająca sporego zaangażowania, wystawa w Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy. Wirtualnie będzie otwarta przez wiele tygodni.

Centrum Szkoleniowe "Wspólna"

 Centrum Szkoleniowe „Wspólna” znajduje się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wspólnej 56, na odcinku między ul. Poznańską a Emilii Plater.

GOSiR Basen Osielsko

Pływalnia o wymiarach 25m x 12,5m, z głębokościami od 120-180cm posiada 6 torów pływackich, z których jeden wypłycony do głębokości 0,9m przeznaczony jest dla osób nieumiejących pływać.

YAMA - Renault & Dacia

Centrum motoryzacyjne Renault i Dacia przy ulicy Nowotoruńskiej 10 w Bydgoszczy jest największym i najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie, w którym zaspokoisz wszystkie swoje motoryzacyjne potrzeby.